"Balkón? - Markýza."

Kazetové a otevřene markýzy na míru.

Kazetové, kloubové nebo balkónové markýzy tvoří nedílnou součást teras a balkónů, každého skvělého domu či bytu. Jedná se o velmi praktickou část stínění, která zkrášlí třeba Vaši terasu.

Naše spolupráce začne jednoduše, vyplňte nezávaznou poptávku a na všem se domluvíme. Osobně probereme možnosti, a poradíme Vám nejvhodnější variantu co se týče poměru cena/výkon. Vyberete si svou vysněnou látku a o zbytek se už postaráme my. Markýza se vyrábí každému z Vás na míru zakázkovou výrobou.

Ovládání markýzy se řeší buď manuálně, motoricky na tlačítko, motoricky na dálkový ovl., nebo iO.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

Druhy dodávaných markýz

Dodáváme markýzy renomovaných značek a . Samozřejmě, že se správnou volbou markýzy Vám rádi pomůžeme a poradíme, která pro Vaše použití bude ideální.
Jsme zastánci značky SOMFY, s kterou rádi spolupracujeme a jejich produkty jsou na velmi dobré úrovni v poměru cena/výkon. Zejména motory a komponenty jsou pro uživatele velmi intuitivní a prolidské, ať už se jedná o otřesová čidla, větrná čidla, sluneční čidla, nebo ovladače iO (chytré domácnosti, telefony) a RTS (rádiově řízený bezdrátový signál). Jejich design poslední léta prošel parádní proměnou a tak se nemusíte bát, že by Vám kazil celkový dojem.

Prima-T

Jedná se o otevřenou markýzu, která lze opatřit přídavnou stříškou. Prima T se řadí mezi základní typy kloubových markýz se širokým využitím. Jejich předností je zejména příznivá cena, za kterou dostanete kvalitní výrobek. Akrylovou látku s UV faktorem lze chránit přídavnou stříškou a vybírat z více než 100 odstínů.

Noveta BOX

Kazetové markýzy Noveta Box jsou svým čistým designem předurčeny k umístění na fasády minimalistických rodinných domů. Chrání zahradní nábytek před vlivy slunečního záření a prodlužují tak jeho životnost. Prvotřídní kvalitu konstrukce doplníte vlastním výběrem ze širokého množství stálobarevných látek.

Segno

Hledáte markýzu, která bude slušet modernímu rodinnému domu? Nejlepší volbou je kazetová markýza Segno. Vyniká čistým tvarem kazety, velkým výsuvem a je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů. Široká paleta barevných látek umožňuje přizpůsobit markýzu každé fasádě.

Kaseta

Prvotřídní markýzy Kaseta patří v nabídce kazetových markýz k nejlepším produktům. Precizní konstrukce zaručuje spolehlivé fungování a dlouhou životnost. Díky robustní konstrukci se markýza skvěle hodí také pro zastínění velkých ploch. Spojením konstrukcí lze zastínit šířku až 14 m. Montuje se na stěnu, strop nebo krokev.

Dakota

Markýza DAKOTA se svým elegantním designem zaručuje harmonický vzhled fasády domu. Uzavřený kazetový systém zajišťuje, že tkanina je plně chráněna, a to i na místech, vystavených dešti nebo větru. Ochrana před sluncem ve dne a ochrana proti povětrnostním vlivům v noci. Elegantní design s kompaktním a zcela uzavřeným hranatým boxem, markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy).

Dakota

Elegantní design DAKOTA markýzy je opravdu její předností, jedná se o nejvyšší řadu ISOTRA markýz (max 6m ale je možnost spřažení dvou až na 12m šířky). Kotvení se provádí pomocí chemických kotev, které se zapouští až 18cm do věnce vašeho domu. Fischer THERMAX kotvy zajistí naprostou pevnost, bez jakýchkoliv kompromisů.

Ukázka kotvení Thermax

Upevňovací systém Fischer Thermax je vhodný k ukotvení markýz na vnější zdi s tepelnou izolací nebo pro odvětrávanou fasádu. Jedná se o prvek, který najde uplatnění především u pasivních domů, kde se hledí na veškeré tepelné ztráty. Speciální hmoždinka ukotví markýzu bezpečně ve zdivu, aniž by při tom byla ovlivněna schopnost přerušit tepelný most.