"Klidný spánek, bez hmyzu."

Pevné okenní sítě

Pevné sítě se hodí zejména pro klasická okna, jak plastová, tak i dřevěná. Montují se přímo na rám okna a při kotvení některých typů pevných sítí není ani nutné zasahovat do rámu okna.

Tyto sítě se dají vyjmout, omýt a zpátky umístit do oken, v zimních měsících již není v současných podmínkách nutné sítě skladovat jinde, používají se celoročně, nic se jim nestane.

Pevné sítě se vyrábí na míru, takže vám budou v oknech přesně sedět. Padnou i do oken s výrazným zaoblením nebo se šikminou. Síťovinu můžete zvolit šedou, černou, průhlednou, speciální protipylovou pro alergiky nebo zesílenou. Zesílená síťovina se hodí do prostorů, kde se pohybují malé děti a zvířata.

TIP pro Vás

Doplňte si svá okna adekvátní stínící technikou, výbornou volbou mohou být například PLISE ROLETY, VNITŘNÍ ROLETY.
Pokud vlatníte HS portál a chcete se zbavit dotěrného hmyzu, výbornou volbou je DVEŘNÍ PLISE SÍŤ.
Na posuvné ale i otevírací balkónové dveře se zase hodí DVEŘNÍ POSUVNÉ SÍTĚ.

Š. V.
MINIMÁLNÍ ROZMĚR 25cm 25cm
Š. V.
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR 150cm 220cm

Š. V.
MINIMÁLNÍ ROZMĚR 25cm 25cm
Š. V.
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR 150cm 220cm

Š. V.
MINIMÁLNÍ ROZMĚR 25cm 25cm
Š. V.
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR 150cm 200cm

Š. V.
MINIMÁLNÍ ROZMĚR 50cm 50cm
Š. V.
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR 150cm 240cm

Š. V.
MINIMÁLNÍ ROZMĚR 30cm 30cm
Š. V.
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR 150cm 220cm

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

Pevná EXT 10 síť

Síť EXT-16 se skládá z odolného a velmi stabilního extrudovaného profilu 32 x 9 mm a síťoviny. Ta je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Rohy profilu řezané v úhlu 45° jsou pro větší pevnost vyztuženy ocelí.

Barvu rámu sítě díky široké nabídce barev snadno sladíte s barvou okenních rámů, takže síť nebude rušit celkový dojem z interiéru ani exteriéru domu.
Perfektní výhled zajistí průhledná, šedá nebo černá síťovina. Speciální protipylová síťovina je vhodná zejména pro alergiky.

Pevná EXT 16 síť

Síť EXT-10 má rám z extrudovaného profilu o rozměrech 26 x 9 mm, který se vyznačuje vyšší pevností, stabilitou i přesností než válcovaný profil. Roh rámu s nerezovou výztuží je řezaný v úhlu 45°.

Při instalaci této pevné sítě proti hmyzu (pomocí otočných háčků) není nutné zasahovat do rámu okna. Integrovaný těsnicí kartáček v drážce pak zajistí ideální těsnost.
Na výběr máte šedou, černou, průhlednou, nebo protipylovou síťovinu vhodnou pro alergiky.

Pevná 25mm síť

Síť 25 mm má subtilní válcovaný profil o rozměrech 25 x 11 mm. Na okno se upevňuje buď otočnými obrtlíky, které jsou našroubovány v rámu okna, nebo pomocí Z-háčků (u oken které jsou do roviny s rámem), které naopak nevyžadují vrtání do rámu.

Roh rámu je řezaný v úhlu 45° s plastovou výztuží.
Zvolit si můžete i těsnicí kartáček a barvu síťoviny – šedou, černou, transparentní a protipylovou.

Pevná 36mm síť

Síť 36mm s masivním extrudovaným profilem 36 x 11 mm, rohy řezanými v úhlu 45° a těsnicím kartáčkem v drážce (případně s bočním kartáčkem) vám zajistí klidný spánek i při otevřeném okně.

Uchycení sítě se provádí otočnými obrtlíky, které jsou našroubovány v rámu okna. Opět je na výběr ze sítí šedá, černá, transparentní a protipylová.

Odsazená pevná síť

Odsazená síť má extrudovaný profil se vsazenými plastovými rohy. Na okno se upevňuje pomocí otočných obrtlíků, které jsou našroubovány do rámu okna. Roh rámu je řezaný v úhlu 45° s hliníkovou výztuží, nebo v provedení s přiznanými plastovými rohy.

Síťovinu si můžete zvolit šedou, černou, průhlednou, protipylovou nebo i zesílenou pro prostory, kde se pohybují zvířata a malé děti.

Vzorník síťoviny

Vzorník konstrukce profilu


Veškeré vzorníky uveřejněné na našem webu jsou pouze informativní, v průběhu se mohou měnit, proto výběr vhodných látek, polepů a materiálů provádíme z fyzických vzorníků v místě zameření/realizace.

Okenní síť EXT 16 dekor ořech (renolitová fólie)

Momentálně je dostupných 28. různých dekorů, vždy se jedná o renolitový polep. Zaručuje naprosto totožný vzhled sítí jako je dekor Vašich oken.

TIP. kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Okenní EXT16 v provedení DB703

Pevná okenní EXT-16 síť v provedení černé síťoviny a úpravy profilu DB703 - antracit.

TIP. kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Okenní EXT16 v provedení ELOX

Pevná okenní EXT-16 síť v provedení černé síťoviny a úpravy profilu ELOX - hliník.

TIP. kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Okenní EXT16 v provedení ATYP

Pevná okenní EXT-16 síť v provedení ATYP a černé síťoviny spolu s bílým profilem.

TIP. kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.