Efektivita a úspornost

Rolovací garážová vrata Logo KASKO

Jedná se o nenáročnou variantu garážových vrat co se místa a montáže týká. Osazují se většinou na vnitřní stranu a to přímo na stavební otvor s přesahem.
Rolovací vrata je možné vybavit širokou škálou doplňků, které posunou bezpečnost Vaši garáže a tak i celého domu na ještě vyšší úroveň.


Rolovací garážová vrata vynikají především svým designem, který všichni velmi dobře známe. Jedná se v podstatě o větší měřítko okenních rolet. Perfektní výhodou rolovacích vrat je box, kam se ukrývá nábal lamel. Může být například krásně schován za překladem a tím pádem Vás nebude omezovat co se místa v garáži týká.


Atraktivní vzhled pande ke každému domu. Barevnost lamel je poměrně obsáhlá a tím pádem se dají velmi dobře sladit s prvky domu. Bezpečnost je důležitá a proto tyto vrata mají ochranu proti vyzvednutí.


TIP pro vás..
- alternativou rolovacích garážových vrat jsou SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA, samozřejmě můžete svůj dům doplnit o VENKOVNÍ ROLETY nebo VENKOVNÍ ŽALUZIE, které se výborně hodí do této kooperace s rolovacími garážovými vraty.

Velikosti boxu jsou odstupňovány podle výšky
165/180/205/250 mm
MAX
šířka
MAX
výška
MAX
plocha
LA 52 300 cm 400 cm 12 m²
LA 55 340 cm 400 cm 13,6 m²
LA 77 500 cm 460 cm 23 m²

Smoove

Jednokanálový nástěnný ovladač io-homecontrol® pro ovládání jednoho stínícího prvku nebo skupiny.

SOMFY Keygo iO

Kapesní jednosměrný dálkový ovladač umožňující ovládat až 4 zařízení s technologií io-homecontrol® - pohon brány, garážových vrat, osvětlení nebo pohon stínění. Plovoucí kod, 4-kanálový 868 MHz.

ROLLIXO iO

Kompletní řídicí systém pro rolovací vrata v systému io-homecontrol®.

Motory

Roletový pohon s integrovaným přijímačem io se zpětnou vazbou

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka


lamely rolovacích vrat

Vzorník lamel

bily
bily
bily
bily
bily
bily
bily
bily
bily
bily


Garážová rolovací vrata

Rolovací vrata s elektrickým pohonem ve všech provedeních. Ovládání vrat je zajištěno pomocí vnitřního spínače a vnějšího klíčového spínače, popřípadě kodovou klávesnicí nebo dálkovým ovládačem.

Kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Garážová rolovací vrata - Zelené Doubravice

V tomto případě je použita lamela LA52 v RAL7016 - antracit s motorem SOMFY NHK, tzn. v případě výpadku ele. proudu, je možno vrata ovládat klikou. Za normálního provozu jsou vrata spárována s jednotkou Hörmann, aby se dali ovládat bezdrátově pomocí stávajícího ovladače majitele.

Kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Garážová rolovací vrata

V případě výpadku el. proudu je možné manuální otevření vrat použitím kliky zajištěné z venku zámkem. Bezpečné používání zajišťuje ochrana proti vyzvednutí závěsu.

Kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.