"Pro kancelář ale i obývák"

Vertikální žaluzie Logo Climax

Má opravdu variabilní použití, záleží pouze na Vaší představivosti. Je vhodná pro zastínění Vašich domácností a kanceláří, hojně se používají ve školách a nemocnicích, nebo pro předělení místností. Montáž na strop, stěnu, nebo do výklenku.

Variata stahování látek:

"K sobě č.1" ovládání je na stejné straně, kde jsou stažené látky.
"Od sebe č.2" ovládání je na protější straně, než jsou stažené látky.
"Opona č.3" látky jsou rozděleny na půl a stahují se do levé a pravé strany.

Mezi hlavní výhody patří vzdušnost a široký výběr barev.

TIP
Velká okna se dají zastínit i pomocí VENKOVNÍCH ROLET, SVISLÝCH FASÁDNÍCH CLON, nebo PLISE.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

Vzorník dodávaných látek

S vertikálními žaluziemi si sami nastavíte, kolik světla chcete pustit dovnitř. Ovládají se pomocí řetízku a provázku. Vertikální žaluzie se skládají z volně visících lamel, které se částečně překrývají a jsou pověšené v pojezdovém profilu. Lamely jsou ve spodní části spojené řetízkem. Můžete vybírat z jednobarevných, designových nebo technických látek s antistatickou úpravou. PVC lamely jsou ideální do vlhkého a prašného prostředí. Maximální rozměr vertikální žaluzie je 5 x 4 m a zastíní plochu až 16 m².


Veškeré vzorníky uveřejněné na našem webu jsou pouze informativní, v průběhu se mohou měnit, proto výběr vhodných látek, polepů a materiálů provádíme z fyzických vzorníků v místě zameření/realizace.


Vertikální žaluzie

Ukázka zastínění velkých (4x2m) francouzských oken v obývacím pokoji. Zvolená látka č.1109 perfektně koresponduje s barvou vybavení, ve slunečných dnech zabrání přímému slunečnímu svitu ale zároveň místnosti zanechá světlost.

Kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Vertikální žaluzie

V této zimní zahradě chtěla zákaznice zachovat výhled ven ale zároveň zamezit pohledům dovnitř. Proto jsme zde volili látku č.1170, která je ze stejného materiálu jako u svislých fasádních clon (100% akrylové vlákno).

Perforovaná tkanina zajistí rozprášení slunečních paprsků ale zároveň zajistí průhlednost ven. nikoliv dovnitř.