"Pro kancelář ale i obývák"

Vertikální žaluzie Logo Climax

Mají opravdu variabilní použití, záleží pouze na Vaší představivosti. Jsou vhodné pro zastínění velkých ploch jak v domácnosti tak kanceláři, hojně se používají ve školách a nemocnicích nebo pro předělení velké místnosti.
Montáž na strop, stěnu nebo do výklenku.


VARIATY STAHOVÁNÍ LÁTEK

1. K SOBĚ - ovládání je na stejné straně, kde jsou staženy látky.
2. OD SEBE - ovládání je na protější straně, než jsou staženy látky.
3. OPONA - látky jsou rozděleny na půl a stahují se do levé a pravé strany.

S vertikálními žaluziemi si sami nastavíte, kolik světla chcete pustit dovnitř. Ovládají se pomocí řetízku a provázku. Vertikální žaluzie se skládají z volně visících lamel, které se částečně překrývají a jsou pověšené v pojezdovém profilu.
Lamely jsou ve spodní části spojené řetízkem.


Mezi hlavní výhody patří zastínění velkých interiérových ploch a široký výběr dekorů látek.


TIP pro vás..
- pokud vlastníte velká okna a interiér se Vám hodně přehřívá, je dobré volit venkovní stínění, vybírat například můžete z VENKOVNÍCH ROLET, FASÁDNÍCH CLON nebo VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávkaVzorník látek

Veškeré vzorníky uveřejněné na našem webu jsou pouze informativní, v průběhu se mohou měnit, proto výběr vhodných látek, polepů a materiálů provádíme z fyzických vzorníků v místě zameření/realizace.Vertikální žaluzie

Ukázka zastínění velkých (4x2m) francouzských oken v obývacím pokoji. Zvolená látka č.1109 perfektně koresponduje s barvou vybavení, ve slunečných dnech zabrání přímému slunečnímu svitu ale zároveň místnosti zanechá světlost.

Kliknutím na nadpis - zvětšíte foto.

Vertikální žaluzie

V této zimní zahradě chtěla zákaznice zachovat výhled ven ale zároveň zamezit pohledům dovnitř. Proto jsme zde volili látku č.1170, která je ze stejného materiálu jako u svislých fasádních clon (100% akrylové vlákno).

Perforovaná tkanina zajistí rozprášení slunečních paprsků ale zároveň zajistí průhlednost ven. nikoliv dovnitř.