"Klasika je nejlepší volba"

Vnitřní horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie představují účinný způsob stínění a jednoduchou regulaci světla za adekvátní cenu. Jedná se o účinný způsob protisluneční ochrany, který lze použít do všech typů oken.

Máme na výběr mnoho typů horizontálních žaluzií, výběr vhodného typu volíme až po osobní konzultaci se zákazníkem a důkladným zaměřením, hlavním faktorem je četnost použití a velikost okna.

Mezi hlavní výhody patří účinná ochrana před slunečním zářením a domykatelné provedení. Montáž do zasklívací lišty neporuší rám okna, velký výběr barev a motivů různých druhů materiálů.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

Žaluzie MAX Climax

Hliníková žaluzie Max slouží nejen k regulaci světla. Vyniká svým designem i tichým chodem s velice spolehlivou mechanikou. Tento typ se řadí k naprosté špičce v nabídce vnitřních žaluzií, vhodných do všech vertikálních oken a dveří.Maximální rozměr žaluzie Max je 2,2 x 2,4 m a zastíní plochu až 5,3 m². Vnitřních žaluzií máme v nabídce od tří výrobců a více než 150 imitací a barev, určitě si vyberete.

322 307

Žaluzie IDK Climax

Vnitřní žaluzie IDK se řadí mezi základní typy hliníkových žaluzií. Je ideálním a cenově přiznivým stíněním pro plastová okna nebo dřevěná eurookna. Žaluzii lze opatřit brzdou, takže ji zastavíte v libovolné poloze bez nutnosti upevnění řetízku v držáku. Žaluzie vydrží až 65 000 cyklů (1 cyklus zahrnuje spuštění a vytažení žaluzie). Maximální rozměr žaluzie IDK je 2,2 x 2,4 m a zastíní plochu až 5,3 m².

184 126