"Moderní design? Plisé roletka"

Dvojitá plisé roletka

Dvě samostatné roletky, každou ovládáte zvlášť. U obou systémů vybíráte dvě látky z naší nabídky. Většinou se jedná o látku s řidší strukturou nebo světlou barvou (plní funkci záclony a ochrany soukromí) a o látku tmavou až blackoutovou, která plně ochrání před slunečním zářením.

Představují efektivní regulaci světla spolu s moderním a velmi líbivým designem. Nosiče plisé jsou z hliníku a lze je stahovat jak nahoru tak dolu, plisé můžete nechat klidně i uprostřed okna, zkrátka tak jak je libo. Látka evokuje "harmoniku", skrze látku je propleteno lanko, které zaručuje vedení a napnutí roletka.

Tento dvojitý model se skládá ze dvou nezávislých plisé, spodní plisé a horní plisé mají pohyblivý horní a spodní nosník. Toto řešení umožňuje použít dvě různé tkaniny vytvářející například efekt DEN | NOC plisé.

Ze šírokého výběru vzorů látek a dekorů si vybere i nejnáročnější zákazník.

TIP
Klasické PLISE je nejžádanější ale pro náročnějšího zákazníka je zde i luxusnější varianta v provedení KOMBINOVANÉ PLISE a samozřejmě velmi žádané DEN | NOC ROLETY, pokud si nejste jisti, pošlete nám nezávaznou poptávku, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

TERMOREGULAČNÍ
Perlex na rubové straně látek zlepšuje jejich termoregulační vlastnosti a brání průchodu nadměrného tepla do místnosti, nicméně vnitřní stínění funguje jako slunolam, pokud tedy potřebujete výrazně ochladit místnost, je lepší variantou venkovní stínění např.: VENKOVNÍ ROLETY.

ODPUZUJÍCÍ NEČISTOTY
Máte obavy, že se na roletkách bude usazovat prach? Žádný strach, plise je antistatické a látky jsou speciálně ošetřeny, tím pádem se na nich prach neusazuje.

PROPUSTNOST SVĚTLA
V naší nabídce jsou látky s různým stupněm průsvitnosti, který je vždy ovlivněn strukturou látky a barvou. Zatemňující (blackoutové) látky mají zátěr na rubové straně, případně lze volit látky dvojité - plástvové, které jsou vyplněny AL fólií.

VLHKÉ PROSTŘEDÍ
Většina látek se hodí do vlhkého prostředí. Rolety plisé tak bez obav můžete použít například v koupelně. Místnost musí být pouze pravidelně větrána.
Vzorník nosičů - profilů

bily
bezovy
sedy
antracit
hnedy
hlinik
sampan_elox
cerna_elox
borovice
winchester
zlaty_dub
orech
dub_bazinny
mahagon

Vzorník PLISÉ látek

PLISÉ chrání před sluncem i zvědavými pohledy z ulice. Oproti klasické VNITŘNÍ ŽALUZII a LÁTKOVÉ ROLETĚ si můžete vytvořit stínicí pruh libovolné výšky a třeba jen uprostřed okna. Intenzitu stínění s PLISÉ nastavíte současně stažením nebo vytažením horního a dolního profilu. Obrovskou výhodou je nosič PLISÉ, který se v 98% případů vejde mezi zasklívací lišty a tím pádem nijak nebrání otevření okna! Vybírejte ze širokého množství barev, dekorů a látek s různou propustností světla. Maximální rozměr PLISÉ je 1,4 x 2,25 m a zastíní plochu až 3,5 m².


Veškeré vzorníky uveřejněné na našem webu jsou pouze informativní, v průběhu se mohou měnit, proto výběr vhodných látek, polepů a materiálů provádíme z fyzických vzorníků v místě zameření/realizace.