"Ochrana proti slunci a teplu"

SUNROL a V-63

SUNROL

Jedná se o svislou fasádní clonu, která výborně zastíní a zároveň dodá Vašemu domu nebo bytu moderní vzhled. Nabízíme široký výběr systémů dostupných v několika barevných provedení.

Kvalitní látky, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proti vyblednutí. Hlavní výhoda při stažené fasádní cloně je perforovaná látka, která zaručuje určitou průhlednost ven, ale ne dovnitř, takže jste stále spojeni s okolím. Mezi hlavní výhody patří účinná ochrana před slunečním zářením a perforovaný materiál látky rozptýlí a zabrání vnikání tepla do domácností.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka

V-63

Venkovní clona V-63 je ideální pro stínění velkých ploch, a to až do rozměru 20 m2. Tato clona je vyráběna ve variantě s bočním vedením látky v lanku. Látka není chráněna kazetou.

Jedná se o sluneční clonu s konstrukčním řešením především pro panelákové balkóny, nebo rozměrná okna. Konstrukce clony je pevná, látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností, skvělý poměr vysoké kvality a adekvátní ceny. Ovládání clony se řeší buď manuálně, motoricky na tlačítko, nebo iO.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávka