Recenze mluví za nás
hodnocení na naši značku naleznete na google a mapy.cz
Rychlé a kvalitní dodání
v závislosti na objemu objednávek cca do 14. dní
Moderní design stínění
látkové stínění je trendy a moderní, zejména plise roletky
Proklientský přístup
vy jste u nás na prvním místě, druhé místo má u nás kvalita

..námi nabízená stínicí technika

Vám vytvoří moderní a funkční design

VENKOVNÍ ROLETY
VENKOVNÍ ROLETY

Venkovní rolety nepropustí žádné sluneční světlo a dopřejí vám spánek v naprosté tmě a bez hluku. S venkovními roletami chráníte okna před prudkým deštěm, kroupami i UV zářením. Hodí se do oken chalup, přízemních obchodů nebo pater domů.


Hliníková roleta se skládá z lamelového pancíře, schránky s navíjecí hřídelí a z vodících bočních lišt, ve kterých se lamely pohybují.

SVISLÉ CLONY
SVISLÉ CLONY

Moderní a funkční alternativou k venkovním roletám a žaluziím mohou být svislé clony - screenové rolety.
Tyto venkovní stínící rolety chrání před sluncem, ustojí silný vítr a oživí každou fasádu domu.


Všechny látky svislých clon jsou vysoce kvalitní a odolné proti vyblednutí. Stejně jako další venkovní stínění jsou také svislé clony ovládány manuálně nebo motoricky.

PEVNÉ OKENNÍ SÍTĚ
PEVNÉ OKENNÍ SÍTĚ

Sítě proti hmyzu jsou pro Vás vyrobeny na míru jsou praktickou ochranou před obtížným hmyzem. Nejvíce se hodí v letních měsících, ale své využití najdou celoročně . Nebrání výhledu ven, zpříjemní váš spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti.

..fotografie z realizací

takto může vypadat Váš domov

Venkovní rolety
Venkovní rolety

Především v ložnici vyhledáváme hlavně tmu a pocit bezpečí, perfektně nám poslouží venkovní roleta, jako v tomto případě.

Kazetové markýzy
Kazetové markýzy

Kazetové markýzy jsou nejrozšířenějším způsobem zastínění teras a venkovních posezení. Oproti otevřeným markýzám vynikají přítomností designového boxu.

Svislé clony
Svislé clony

Moderní a funkční alternativou k venkovním roletám a žaluziím mohou být svislé clony - screenové rolety.
Tyto venkovní stínící rolety chrání před sluncem, ustojí silný vítr a oživí každou fasádu domu.

Plise roletky
Plise roletky

Představují efektivní regulaci světla spolu s moderním a velmi líbivým designem. Nosiče plise jsou z hliníku a lze je stahovat jak nahoru tak dolu, plise můžete nechat klidně i uprostřed okna, zkrátka tak jak je libo.

..reference na naši značku

Co o nás píší zákazníci?

Perfektní, rychlá a seriózní domluva. Kvalitní práce, nadstandardní ochota, schopnost poradit, vysvětlit, nasměrovat. Kdyby byli všichni takto solidní, bylo by na světě ještě krásněji. Moc děkujeme, dal bych i šestou hvězdu.

Pavel Hanych
Pavel Hanych Zákazník

Vynikající komunikace, časová flexibilita, ochota, spolehlivost a provedení perfektní. Moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.

Renáta Plecháčková
Renáta Plecháčková Zákazník

Firmu mohu jedině doporučit. Byli jsme velmi spokojeni. Objednávali jsme sítě proti hmyzu do celého domu. Vše, co bylo slíbeno, bylo splněno. Bezkonkurenční rychlost a domluva. Slušné jednání. Kéž by takto pracovali všichni :-) .

Lucie Šmerdová
Lucie Šmerdová Zákazník

..ze světa stínící techniky

více informací o námi realizovaných zakázkách

Venkovní žaluzie

venkovní žaluzie Z90 do podomítkové schránky
Venkovní žaluzie jsou oblíbeným stínícím prvkem. Zavřené venkovní žaluzie v létě udrží až 94% tepla mimo váš domov. V parném létě Vám účinně pomůže regulovat teplotu v interiéru a dokážou snížit teplotu v místnosti až o 10 °C čímž udrží ve vašem domě či bytě příjemné klima.

Můžete libovolně regulovat množství světla a viditelnost z vašeho domova ven. Dodáváme a montujeme celkem šest typů lamel venkovních žaluzií, které se liší velikostí a tvarem.
Vnitřní látkové rolety
Vnitřní látkové rolety

„ZATEMNĚNÍ A DESIGN“

VNITŘNÍ ROLETY 

Jsou adekvátní náhradou pro uživatele, který nechce běžné a notoricky známé horizontální hliníkové žaluzie. V závislosti na výběru látky o nich můžeme říci, že výborně stíní a proto jsou vhodné zejména do místností určených pro spaní a odpočinek.